آخرین خبرها

درمراسم سالروز تشکیل بسیج  شهر بابارشانی آقای مرتضی جبرییلی از کارکنان شهرداری بابارشانی بعنوان بسیجی نمونه سال ۱۳۹۶ انتخاب شدند     

مراسم با شکوه ۵ آذرماه با حضور امام جمعه ،بخشدار ،فرماندهان، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین ادارات و بسیجیان در محل مسجدامام حسین ع شهر بابارشانی برگزار گردید.

    مراسم با شکوه ۵ آذر روز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی (ره) با حضور  بسیجیان شهر بابارشانی  برگزار شد.

سخنران این مراسم آقای جعفری ریاست محترم آموزش و پرورش شهرستان بیجار بودند.

جعفری  اظهار کرد: نباید هیچگاه یاد و خاطره شهدا به فراموشی سپرده شود، آسایش و آرامش و امنیت کشور مرهون خون شهدای والامقام است.

ایشان با تاکید بر اینکه سبک زندگی شهدا را باید سرلوحه زندگی قرار دهیم، تصریح کرد: آنچه برای همه بسیجیان و جوانان باید مهم شناخته شود توجه به سه عنصر بصیرت، اخلاص و عمل به هنگام است.

وی بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی، شهیدان و ولایت را از مهمترین اهداف برگزاری این جلسات یاد کرد و افزود: باید یاد و خاطره شهدا را همواره زنده نگه داریم چراکه همه مدیون خون شهدا هستیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیجاربا بیان اینکه شهدا درس ایثار، مقاومت، غیرت و ازخودگذشتگی را در عمل به منصه ظهور رساندند، بیان کرد: در راستای اهداف شهدا باید گام برداریم و عمل شایسته انجام دهیم تا مدیون خون پاک شهیدان نباشیم، شهدا بهترین الگوی عینی برای جامعه هستند.

جعفری  همچنین از قشر دانش آموز و فرهنگیان خواست تا بصیرت خود را افزایش داده و مانند یک سرباز گوش به فرامین ولایت فقیه باشند تادر عرصه علم پیشرفت داشته باشند.

وی همچنین با بیان اینکه اولین بسیجی امام علی ع بودند افزودند بسیجیان همواره باید راه امام علی ع را الگو قرار دهند .

در پایان مراسم آقایان مرتضی جبرییلی از کار کنان شهرداری بابارشانی و علیرضا امیری بعنوان بسیجیان نمونه حوزه مقاومت شهید غیاثیان انتخاب و با دریافت لوح تقدیر از ایشان قدر دانی بعمل آمد.

IMG_0651

IMG_0641

IMG_0693

IMG_0677

IMG_0726