آخرین خبرها

به گزارش روابط عمومی شهرداری بابارشانی ،مهندس  علی اکبر سالاری  شهردار بابارشانی  با صدور پیامی ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک گفت . در متن پیام آمده است :

بسمه تعالی

جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الباطِلُ اِنََّ الباطِلَ کانَ زَهُوقاً

                                                                                                                                      (حق آمد و باطل نابود شد. آری باطل همواره نابود شدنی است)

دهه فجر، میلاد نوین امتی است که در تاریخ بشری، یکی از شورانگیزترین، عمیق ترین و زیباترین تحولات حماسه آفرین را بر مبنای «ایمان» و بر محور رهبری آفریده است.

اینجانب ضمن تبریک یوم اله دهه فجر انقلاب اسلامی خدمت فرد فرد مردم فهیم ولایت مدار شهربابارشانی به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران از همه مردم غیور انتظار است با حضور گسترده خود در راهپیمایی باشکوه یوم اله ۲۲ بهمن ماه امسال بار دیگر بیعت ناگسستنی خود را با شهدای والا مقام و امام شهدا و فرزند خلف امام مقام معظم رهبری تجدید و سیلی محکم دیگری را بر گونه استکبار جهانی و یاوه گویان مزدور داخلی اش بزنید.

مجموعه کارکنان شهرداری بابارشانی همراه مردم شریف شهرمان با حضور “هوشمندانه”و پر شور خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن وگرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و شهیدان بزرگوار انقلاب اسلامی ،ضمن تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب بار دیگر با تجلی حضور،حماسه وحدت و همدلی را به نمایش خواهند گذاشت